E-MAIL GÖNDERİN
ÇAĞRI MERKEZİ
ÇAĞRI MERKEZİ

Bahçelievler Şimşek Nakliyat

Bahçelievler Şimşek Nakliyat, 2014 yılında MuratpaşaAntalya 'da kurulan  'Bahçelievler Şimşek Nakliyat, uzun yıllardır  Antalya Nakliye Firmaları içerisinde deneyimi, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri odaklı çözümleriyle öne çıkmaktadır. Şehir İçi NakliyeŞehirler Arası Nakliye hizmetlerinin yanı sıra tüm Evden Eve NakliyeOfis TaşımacılığıFuar Taşımacılığı, Eşya Depolama gibi hizmetleri de başarıyla yerine getiren firmamız kurulduğu ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.  Firmamız kalitesini  Bahçelievler Şimşek Nakliyat,Şehir İçi Nakliyat sektörüne kanıtlamış Türkiye çapında tanınan, esnek çözümleri ve deneyimiyle Nakliye Firmaları içerisindeki öncü şirketlerden bir tanesidir. Geniş araç filosu ve ihtiyaca yönelik hizmetleriyle Bahçelievler Şimşek Nakliyat müşterisine en iyiyi sunma hedefini kurulduğu ilk günden beri sürdürmektedir. Tüm Nakliye hizmetlerini tecrübeli şoförlerinin yanında usta tesisatçılar ve işinde usta marangozlarla destekleyen firmamız titiz söküm, Paketleme ve Taşıma işleriyle bilinmektedir.

MİSYONUMUZ

Hızlı sevkiyatın ve güvenli hizmetin Nakliye hizmetlerindeki öneminin bilincinde olan Bahçelievler Şimşek Nakliyat deneyimli kadrosu, yenilikçi ve pratik çözümleriyle, tüm güvenlik kriterlerini titizlikle takip ederek müşteri memnuniyeti anlayışını yükseltme misyonunu taşımaktadır. Tüm hizmetlerinde şeffaf politikalarıyla bilinen Bahçelievler Şimşek Nakliyat müşteriye vereceği fiyatlarda ekspertiz hizmeti uygulamakta ve müşteriyle en doğru bilgiyi paylaşmayı kendisine görev edinmiş bir firmadır. Söz verdiği tüm hizmetleri, söz verdiği zamanda yerine getiren Bahçelievler Şimşek Nakliyat en mutlu müşteri en iyi referanstır anlayışını takip etmektedir.

VİZYONUMUZ

Bugün başardıklarını gelecek hedeflerinin başlangıç noktasına koyan Bahçelievler Şimşek Nakliyatsektördeki konumunu korumayı ve günümüz Nakliye anlayışını daha da ileri taşımayı hedeflemektedir. Koyduğum tüm büyüme hedeflerini başarıyla gerçekleştirmiş olan Bahçelievler Şimşek Nakliyat tüm sektörü domin eden bir firma olma vizyonunu hedefine yerleştirmiştir.

NEDEN, BAHÇELİEVLER ŞİMŞEK NAKLİYAT

Müşterisine gösterdiği saygı ve özeni verdiği tüm hizmetlerde eksiksiz olarak gösteren Bahçelievler Şimşek Nakliyat; Antalya Nakliyat sektöründe bilinirliği en yüksek firmalardan bir tanesidir. Binlerce taşıma hizmetini %100 Mutlu Müşteriyle tamamlayan Bahçelievler Şimşek Nakliyat yetiştirdiği personellerle de sektöre büyük katkı sağlamaktadır. Modern teknolojileri ve Nakliye, sektöründeki tüm yenilikleri takip etmede önce bir firma olan Bahçelievler Şimşek Nakliyat, Şehir İçi Nakliyat, Şehir İçi Nakliye 'Hizmetlerinin yanı sıra Şehirler Arası ve Uluslararası tüm nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerin tercihlerinde en ön sıradaki firmalardan bir tanesidir. Uygun maliyetleri, genel geçer fiyatlar yerine verdiği ücretsiz ekspertiz hizmetiyle müşterinin ihtiyaçlarına göre oluşturan Bahçelievler Şimşek Nakliyat, hızlı ve güvenli Nakliye, hizmetiyle tanınmaktadır. Tüm hizmet prosedürlerine sonuna kadar uyan firmamız Nakliye, hizmetlerinde sigorta uygulayarak, müşterinin güvenli bir hizmet almasını garanti etmektedir. Bahçelievler Şimşek Nakliyat, verdiği tüm sözleri sonuna kadar tutmasının yanı sıra, verdiği sözlerin her zaman daha fazlasını müşterisini memnun etmek için uygular, Antalya Nakliye Firmaları arasında öncü gerek şehir içi nakliyat gerek sehir içi nakliye gerek şehirler arası nakliyat ve Evden eve nakliyat,ta sizlere ÇÖZÜM ORTAĞI OLUYORUZ.

Saygılarmızla